• 07:30 - 18:00 Pazartesi - Cuma
  • 0546 118 18 78
  • Yenikent Mahallesi 9121. Sokak Marka Kent Sitesi Kızıltepe

İngilizce

Çocuğunuzun İngilizce öğrenmesini ister misiniz?

Bu soruya cevabınız evet ise, bunun düzenli bir şekilde olması ile gelişim sağlanacağını bilmenizi isteriz. Sürekli ve düzenli bir şekilde İngilizceye maruz kalan çocuklar günlük yaşam içerisinde gördükleri ve yaşadıkları şeyleri İngilizce olarakta düşünmeye başlarlar.

Bilindiği üzere İngilizce, dünyanın en çok konuşulan dillerinden biri ve her yerde etkili bir iletişim kurabilmek için gereklidir. Bir çok ülkede bir meslek dalı olarak icra edilin İngilizce, erken yaşlarda, özellikle dil gelişiminin çok hızlı olduğu 0 - 6 yaş aralığında öğrenilebilir.

0 - 6 yaş aralığndaki çocukların birden fazla dili rahatlıkla öğrenebildikleri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Özellikle, okul öncesi eğitimde ikinci bir dilin programda yer alması, çocuğun hem dil, hem de zihinsel gelişimine katkı sunmaktadır. Bu nedenden dolayı programlarımızda İngilizce önemli bir yer tutmaktadır. İngilizce eğitimine, aktif öğrenme metoduyla, her gün ve her yaş grubuna dikkat süreleri göz önünde bulundurularak programlarımızda yer verilmektedir.

WhatsApp